Kobiece trendy w makijażu na sylwester

Zbliża się sylwester, dlatego na sylwestrowym balu trzeba wyglądać modnie. Nie chodzi tylko o strój, którego dobranie nie należy do najłatwiejszych, ale również – to oczywiście w przypadku pań – o makijaż. A w tym aspekcie wiele się dzieje każdego roku.

Jeśli chodzi o makijaż sylwestrowy, to jest kilka ponadczasowych zasad, o których trzeba pamiętać podczas przygotowywania się na imprezę. Najważniejsze to dostosować makijaż do okoliczności, czyli w tym wypadku do rodzaju imprezy. Nieco inaczej bowiem wygląda to w wypadku domówki w mniejszym gronie, a nieco inaczej na wystawnym balu z ogromną ilością osób i zabawą do białego rana. Obie te sytuacje jednak łączy jedno – makijaż powinien być mocny i wyrazisty!

Moc kolorów

Cienie do powiek MAKEUP REVOLUTION - 144 EYESHADOW PALETTE 2016 COLLECTION - Paleta 144 cieni do powiek

W wypadku makijażu sylwestrowego nie można stawiać na stonowane, delikatne kolory. Ma to być makijaż radosny, dostosowany do sytuacji, dlatego popularne są brokaty, jaskrawe szminki, a także fiolety, srebro czy złoto. Wszystkie te, kompletnie nienadające się na co dzień rozwiązania, będą doskonałe właśnie w tę konkretną noc.

Musi pasować!

Inglot Rzęsy 31N

Podczas wyboru kosmetyków do makijaży sylwestrowego koniecznie trzeba jednak pamiętać, że musi on być dopasowany do koloru naszej sukienki. Dlatego to właśnie strój powinien być punktem wyjścia do dalszych działań. Określenie koloru lub kilku pasujących do siebie kolorów pozwala na stworzenie ciekawego, pasującego do całości makijażu. Trzeba więc trzymać się pewnych określonych ram, które pozwolą na stworzenie wspaniałej wieczorowej kompozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *