Stylowe dodatki – co wybrać na sylwestrową imprezę?

Zakończenie starego i powitanie nowego roku to bardzo ważna impreza, do której niekiedy przygotowujemy się z dużym wyprzedzeniem. W zależności od tego, czy Sylwestra będziemy świętować u przyjaciół na domówce lub na wystawnym balu, nasz strój powinien pasować do okazji. W niektórych sytuacjach należy zachować odpowiedni dress-code. Na bardziej niezobowiązujących spotkaniach można popuścić wodze fantazji.

Impreza u znajomych czy bal?

Naszyjniki damskie NASZYJNIK 3123N - BIŻUTERIA DAMSKA MPM

Jeżeli masz zamiar wybrać się do znajomych, najpierw przedyskutuj kwestię strojów z gospodarzami. Może się okazać, że nie będą mieli ochoty na specjalne przebieranki. Jeśli nie udzielą żadnej zobowiązującej odpowiedzi, możesz postawić na prostą sukienkę bez zbędnych ozdób lub elegancką koszulę i jeansy. Nie szalej z ubraniami, ponieważ może się okazać, że będziesz jedyną wystrojoną osobą, przez co poczujesz się nieswojo.

Bransoletka MPM SBR.7598

Dodatki uzupełniają każdą stylizację. Pamiętaj jednak o kilku zasadach, dzięki którym unikniesz wpadki. Po pierwsze nie przesadzaj z doborem dodatków. Coco Chanel mówiła „gdy wychodzisz z domu, zdejmij jedną rzecz”. Ta prosta zasada to kwintesencja równowagi w stylu. Im mniej tym lepiej. Nie ma sensu zakładać połyskujących butów, sukienki, torebki i biżuterii. Tak dużo ozdób sprawi, że postronni obserwatorzy nie będą wiedzieli, na czym się mają skupić i uznają cię za sztuczną. Pamiętaj – jeżeli masz bardzo strojną sukienkę, nie dobieraj dużej i ozdobnej biżuterii. Efekt będzie zbyt „przekombinowany”. Długie kolczyki, grube naszyjniki i bransoletki będą dobrze się prezentowały jedynie przy sukniach stonowanych i gładkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *