Przebrania dla Pań czyli Sylwester z przymrużeniem oka

Wiele balów sylwestrowych czy nawet prywatek domowych odbywa się pod hasłem jakiegoś tematu czy po prostu – przebrania. Warto wówczas sięgnąć po gotowe pomysły różnych firm. Oto kilka propozycji.

Zdjęcie GoDan Barokowa Dama GDN-086036/38 Zdjęcie Aster Strój Kobieta wampir Lux 87172 Zdjęcie Aster Strój Księżniczka Izolda 87250
GoDan Barokowa Dama GDN-086036/38 Aster Strój Kobieta wampir Lux 87172 Aster Strój Księżniczka Izolda 87250
Logo sklepu Duperele.com99.90 zł Logo sklepu epinokio.pl127.00 zł Logo sklepu epinokio.pl127.00 zł
GoDan Barokowa Dama to strój karnawałowy dla dorosłych, który zawiera spódnicę, bluzkę, nakrycie głowy oraz krynolinę. Wykonano go z weluru. Spódnica wyposażona jest w tren. Aster Strój Kobieta wampir w wersji Lux – kobieta niebezpieczna, a zarazem uwodzicielska, która za dnia chowa się w trumnie, a wieczorami szaleje na dzikich, zwariowanych imprezach w poszukiwaniu coraz to nowszych ofiar. To może być idealne wcielenie na tegoroczny bal przebierańców lub imprezę sylwestrową. Komplet zawiera gorset z kołnierzem oraz spódnicą. Aster Strój Księniczka Izolda – każdy na pewno słyszał opowieść o Izoldzie Złotowłosej, królu Marku i dzielnym Tristanie. Jeśli znana jest nam ich historia, z przyjemnością sięgniemy po przebranie Izoldy. Która z kobiet nie chciałaby doznać tak szalonej, namiętnej miłości, jak stała się udziałem Izoldy. W tą jedną wyjatkowa noc wszystko jest możliwe. Może na balu spotkamy swojego Tristana? Zestaw zawiera suknię, nakrycie głowy. Kostium można uzupełnić o koronę, berło, biżuterię, perukę i inne dodatki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *